Promocje
Luneta Celownik 2-6x32 AOE
Luneta Celownik 2-6x32 AOE
185,00 zł 159,00 zł
szt.
Opcje przeglądania
Cena
 • od
  do
Bestsellery
Akumulatorowa Latarka SWAT H-4
Akumulatorowa Latarka SWAT H-4
40,00 zł
szt.
Śrut Moletowany Ostry Szpic 4,5 mm
Śrut Moletowany Ostry Szpic 4,5 mm
5,00 zł
szt.
Luneta 4x20
Luneta 4x20
34,00 zł
szt.
Latarka czołowa 21 diod
Latarka czołowa 21 diod
17,00 zł
szt.
Śrut Moletowany Ostry Szpic 5,5 mm
Śrut Moletowany Ostry Szpic 5,5 mm
12,00 zł
szt.
Luneta Celownik 2-6x32 AOE
Luneta Celownik 2-6x32 AOE
185,00 zł 159,00 zł
szt.
Muszka do wiatrówki B-1 B-2 B-3
Muszka do wiatrówki B-1 B-2 B-3
15,00 zł
szt.
Blog wpisy
Rodzaje siatek celowniczych

Poniżej przedstawiamy najczęściej spotykane rodzaje krzyży w lunetach:


1. Krzyż Duplex 
Krzyż Duplex (nazywany także "30/30") składa się z czterech grubych ramion przechodzących w środku krzyża w cienkie "włosy". Krzyż ten umożliwia bardzo precyzyjne celowanie do wszelkiego rodzaju celów i w każdych warunkach oświetlenia. Z uwagi na to, iż przypomina krzyż stosowany przez wojskowych snajperów, nie jest zbyt popularny w konserwatywnych kręgach myśliwskich w Europie. 

Instrukcje obsługi

Instrukcje obsługi do:

 • Celowników optycznych
 • Karabinków i pistoletów wiatrówkowych
 • Celowników laserowych
 • Kolimatorów
 • Latarek
 • Lornetek i monokularów

 

Celowniki laserowe do wiatrówek i ASG - zielone i z latarką

Celowniki laserowe oferowane przez nasz sklep to bardzo praktyczne akcesoria stosowane przez użytkowników wiatrówek, broni ASG oraz miłośników Paintballu. Pozwalają one na wyjątkowo dokładne namierzenie celu bez względu na panujące warunki atmosferyczne, porę dnia lub nocy. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań są niezawodne i chętnie wykorzystywane zarówno przez strzelców profesjonalnych, jak i amatorów.

Celowniki tego rodzaju mogą być wyposażone w lasery czerwone lub zielone. Pozwala to na wybór modelu według własnych upodobań. Zestawy oferowane przez nasz sklep zawierają celownik, instrukcję montażu oraz komplet kluczy do regulacji. Klienci znajdą w naszej ofercie urządzenia przeznaczone do pistoletów, karabinków, wszelkiego rodzaju replik oraz każdej broni wyposażonej w standardowe sposoby montowania dodatkowego wyposażenia. Wiele z tego typu urządzeń oferowanych jest z dodatkowym wyposażeniem, np. z latarką.

Celowniki laserowe do wiatrówek wykonywane są z wytrzymałych materiałów, takich jak metale odporne na drgania powstające podczas oddawania strzałów. Akcesoria te dobrze znoszą zarówno wysokie, jak i niskie temperatury. Zasilanie baterią pozwala na długą pracę urządzenia oraz szybką jej wymianę, gdy zajdzie taka potrzeba.

Bez względu na to, czy wybierzemy lasery czerwone, czy zielone, za każdym razem możemy mieć pewność, że celowniki laserowe do wiatrówek, karabinków ASG oraz innych rodzajów broni zapewnią komfort i precyzyjne oddanie strzału za każdym razem. Egzemplarze, które sprzedawane są w zestawie z latarką, oferują dodatkową funkcjonalność, pozwalając w razie konieczności oświetlić dany teren bez potrzeby wykorzystania dodatkowego źródła światła. Jest to niewątpliwa przewaga taktyczna podczas przeprowadzania różnego rodzaju gier lub w trakcie polowań.

Celowniki laserowe są niezawodnym i praktycznym elementem wyposażenia każdego entuzjasty uzbrojenia, który aktywnie realizuje swoją pasję. Nasza oferta pomaga w skompletowaniu ciekawego, praktycznego oraz nowoczesnego ekwipunku strzeleckiego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl