Promocje
Luneta Celownik 2-6x32 AOE
Luneta Celownik 2-6x32 AOE
185,00 zł 159,00 zł
szt.
Kolimator 1x40 Red/Green/Blue
Kolimator 1x40 Red/Green/Blue
130,00 zł 70,00 zł
szt.
Bestsellery
Akumulatorowa Latarka SWAT  H-4
Akumulatorowa Latarka SWAT H-4
40,00 zł
szt.
Latarka czołowa 21 diod
Latarka czołowa 21 diod
17,00 zł
szt.
Luneta celownicza 3-9x40
Luneta celownicza 3-9x40
120,00 zł
szt.
Muszka do wiatrówki  B-1 B-2 B-3
Muszka do wiatrówki B-1 B-2 B-3
15,00 zł
szt.
Luneta Celownik 2-6x32 AOE
Luneta Celownik 2-6x32 AOE
185,00 zł 159,00 zł
szt.
Luneta Celownik 6-24x50 AOEG Paralaksa
Luneta Celownik 6-24x50 AOEG Paralaksa
250,00 zł
szt.
Kompaktowa Lornetka 10x25
Kompaktowa Lornetka 10x25
35,00 zł
szt.
Blog wpisy
Rodzaje siatek celowniczych

Poniżej przedstawiamy najczęściej spotykane rodzaje krzyży w lunetach:


1. Krzyż Duplex 
Krzyż Duplex (nazywany także "30/30") składa się z czterech grubych ramion przechodzących w środku krzyża w cienkie "włosy". Krzyż ten umożliwia bardzo precyzyjne celowanie do wszelkiego rodzaju celów i w każdych warunkach oświetlenia. Z uwagi na to, iż przypomina krzyż stosowany przez wojskowych snajperów, nie jest zbyt popularny w konserwatywnych kręgach myśliwskich w Europie. 

Instrukcje obsługi

Instrukcje obsługi do:

  • Celowników optycznych
  • Karabinków i pistoletów wiatrówkowych
  • Celowników laserowych
  • Kolimatorów
  • Latarek
  • Lornetek i monokularów

 

Celowniki kolimatorowe

W naszej ofercie Klienci odnajdą szeroki wybór sprzętu zwiększającego możliwości posiadanej broni. Jednym z takich udogodnień są celowniki kolimatorowe. Są to nowoczesne i w pełni precyzyjne przyrządy celownicze. Cieszą się one dużym powodzeniem i są poszukiwane przez osoby kompletujące swój ekwipunek.

Celownik kolimatorowy wykorzystuje do swojego funkcjonowania uporządkowany strumień światła, co pozwala na dokładniejsze celowanie i oddawanie bardziej precyzyjnych strzałów niż w przypadku tradycyjnych celowników optycznych. Są one także przeznaczone do zadań wykonywanych po zmroku.

Celowniki kolimatorowe wykonane są w większości przypadków ze stali. Jest to materiał wytrzymały, odporny na działanie czynników atmosferycznych. Wykonane z tego tworzywa urządzenia są lekkie i nie zwiększają w znaczący sposób ciężaru broni, na której są zamontowane.

Współczesna technika pozwala na stworzenie odpornych na zarysowania szkieł zaopatrzonych w powłokę gwarantującą doskonałą przepustowość światła. W wielu modelach istnieje także możliwość wyboru koloru podświetlenia oraz punktu celownika i dopasowania tych parametrów do własnych potrzeb. Celowniki przystosowane są do szybkiego montażu na standardowej szynie 18-22 mm.

Zasilane są za pomocą baterii, a stosowane obecnie rozwiązania pozwalają maksymalnie wydłużyć czas pracy na jednym ładowaniu. Celowniki te są bardzo łatwe w obsłudze i nie sprawiają kłopotów podczas użytkowania. Ich kompaktowe rozmiary są także atutem, zwłaszcza gdy często podróżujemy z naszym sprzętem.

Oferowane przez nas urządzenia zadowolą każdego miłośnika broni. Posiadamy modele odpowiednie dla osób początkujących, a także dla tych, którzy mają już spore doświadczenie i wiele oddanych strzałów za sobą. Dysponujemy celownikami przeznaczonymi do wiatrówek, replik ASG, oraz broni, jakiej wymaga paintball.

Wszystkim Klientom zainteresowanym naszym asortymentem polecamy zaopatrzenie się w celowniki kolimatorowe. Ten niezawodny sprzęt umożliwi przyjemnie spędzić czas na uprawianiu szlachetnego hobby, jakim jest strzelectwo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl