Celowniki optyczne

Celowniki optyczne do wiatrówek

Sklep Acog.pl posiada w swojej ofercie między innymi celowniki optyczne do wiatrówek. Każdy Klient poszukujący u nas tego rodzaju akcesoriów znajdzie model odpowiedni do swoich potrzeb, rodzaju posiadanej broni i warunków, w jakich planuje używać danego zestawu. Celowniki optyczne do wiatrówek stosuje się dla dokładnego namierzenia celu i zwiększenia precyzji oddawanego strzału.

Te praktyczne urządzenia oferujemy w szerokim asortymencie modeli i wzorów, charakteryzujących się odpowiednimi parametrami technicznymi i precyzją wykonania. Wiele z przedstawionych w naszej ofercie egzemplarzy wyposażonych jest w zwiększające ich funkcjonalność narzędzia, takie jak podświetlana siatka celownicza lub powłoka antyrefleksyjna.

Nasz asortyment obejmuje także celowniki snajperskie wykorzystywane między innymi przez myśliwych, które zapewniają duże pole widzenia oraz jasny i wyraźny obraz obserwowanego obszaru. Zamontowana w nich elektronika ułatwia oddanie celnego strzału. Nowoczesne technologie stosowane do produkcji lunet oraz celowników pozwalają na uzyskanie bardzo dokładnych, a zarazem wygodnych rozwiązań, znacznie wpływających na praktyczne zastosowanie tych urządzeń. Wiele z modeli posiada tubusy wypełnione azotem, co ma kluczowy wpływ na zjawisko załamywania światła.

Celowniki snajperskie


Celowniki snajperskie wykonane są z wytrzymałych materiałów gwarantujących zarówno odporność na uszkodzenia mechaniczne, jak i działanie czynników atmosferycznych. Możliwość regulacji poziomu powiększenia oraz korekty obrazu względem zmiennych czynników, takich jak siła wiatru, jest niewątpliwą zaletą każdego takiego wyposażenia strzelca. Pomimo skomplikowanego mechanizmu, oferowane przez nasz sklep celowniki są lekkie i nie przeszkadzają w oddawaniu precyzyjnych strzałów nawet z dużych odległości. Nowoczesne komponenty używane do ich produkcji zmniejszają wagę lunet bez utraty ich funkcjonalności oraz bez ryzyka łatwiejszego powstawania uszkodzeń.

Skomplikowana aparatura miernicza, jaka stosowana jest w wielu typach celowników dostosowana jest do warunków, w jakich działają myśliwi lub strzelcy, pozwalając na dokładną regulację nawet w rękawiczkach. Precyzyjny sprzęt odporny jest zarówno na wysokie temperatury, jak i na działanie w warunkach zimowych.

Oferowane w naszym sklepie produkty gwarantują skuteczne działanie, precyzję pomiarów oraz wysoki komfort obsługi tych niezwykle funkcjonalnych mierników optycznych. Każdy myśliwy i miłośnik broni z pewnością będzie zadowolony z naszego asortymentu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl