Celowniki holograficzne

Celowniki holograficzne - ASG

Dostępne w sklepie Acog.pl celowniki holograficzne to najnowsze rodzaje znanych od lat 60 XX wieku układów kolimatorowych. Wykorzystują one zjawisko kolimacji, czyli uzyskiwania wiązki światła o niskiej rozbieżności. Wyposażone one są w układy scalone, dzięki, którym możliwa jest zmiana kształtu siatki celowniczej, jej jasności oraz umiejscowienia znaku celownika. Prezentowane w naszym sklepie produkty dostępne są w wielu odmianach, wyposażone w różne sposoby montowania, a dodatkową korzyścią jest niewątpliwie ich przystępna cena.

Celowniki holograficzne uznawane są obecnie za najbardziej skuteczny rodzaj przyrządu celowniczego w odniesieniu do strzelań na dystansie do 200 metrów. Dlatego też stosowane są one przez użytkowników broni typu asg oraz specjalistów i amatorów wykonujących strzelania na krótkich dystansach. Celownik holograficzny pozwala na zwiększenie precyzji oraz szybkości oddawania strzału. W wyposażonych w nie modelach broni, wyeliminowana została konieczność zgrania szczerbinki z muszką. W porównaniu ze swoimi optycznymi odpowiednikami celownik holograficzny znacznie redukuje zjawisko paralaksy.

Użytkownicy broni asg chwalą sobie minimalne ograniczenie pola widzenia oraz możliwość wykonywania strzelań nawet przy słabym lub niekorzystnym oświetleniu. Są to pochodne zastosowania w konstrukcji celownika kolimatorów, które porządkują dostające się do niego promienie światła. Ten rodzaj celowników chętnie stosowany jest w strzelectwie sportowym dzięki swojej dokładności i wspomnianym wyżej zaletom. Doskonale sprawdza się także w połączeniu z replikami typu asg, podczas wszelkiego rodzaju gier wojennych.

Przy wyborze konkretnego modelu należy zwrócić uwagę na rodzaj zasilania. Wiele modeli poza standardowym użyciem baterii, korzysta z opcji ładowania za pomocą ogniw solarnych co jest znacznym ułatwieniem i wydłuża czas pracy urządzenia. Spotyka się takze egzemplarze gdzie do podświetlenia używa się Trytu-izotopu, wykorzystywanego także w zegarkach ręcznych wszelkiego typu.

 W sklepie Acog.pl oferujemy produkty znanych i cenionych firm. Nasz asortyment towarów jest szeroki, a ich cena bardzo atrakcyjna. Zarówno celowniki, jak i inne dostępne akcesoria są fabrycznie nowe i mają gwarancję producenta. Jakość oferowanych przez nas produktów stoi na wysokim poziomie i zadowoli wszystkich miłośników broni palnej. Każdy strzelec znajdzie w naszym sklepie model odpowiedni do swoich potrzeb i zainteresowań. Zapraszamy do zapoznania się z interesującą ofertą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl